Acerbis Koerta zbroja MX #acerbis #koerta


Jazdy w OffRoadzie uczymy się całe życie. Często jest to bolesna nauka :). Szczególnie na początku. Jeśli się nie przewrócisz to się nie nauczysz. Dlatego właśnie potrzebujemy porządnej ochrony.

Używanie kurtki z wbudowanymi ochraniaczami jest dobre na ulicę ale nie na piach. Jazda Off Road piachy, błoto to dużo mniejsze prędkości – więc chłodzenie się ma tutaj duży priorytet. Najlepiej jest nosić tylko ochraniacze i tutaj Acerbis Koerta sprawdza się doskonale. Dostajemy ochraniacz łokci, kręgosłupa, ramion, klatki piersiowej na wentylowanej siatce. Czy można chcieć więcej? Zawsze jest model koerty bez siatki a tylko na paskach.

Jeśli idzie o wybór zbroi w podobnej cenie co Acerbis Koerta jest jeszcze SixSizOne 661 FOX i Thor. Ale gdy zaczynamy je porównywać łatwo zobaczyć a raczej poczuć. Koerta jest najbardziej wytrzymała i zasłania najwięcej punktów. Dlatego ma moje zaufanie. Może nie jest najlepszą zbroją dostępna na rynku ale w tej cenie napewno jest :).

Niektórzy mają problem z gubieniem śrubek – ale jest na to sposób :) Loctite lub każdy inny klej do śrub lub nawet lakier do paznokci pomoże. Dobór rozmiaru także nie jest problemem, są tylko trzy do wyboru M/L, XL i XXL. Pas nerkowy także jest rozciągliwy.

 

Dostępna w naszym sklepie –> Zbroja Koerta