Uchwyt Ram Mounts dystrybucja w Polsce Szekla4x4.pl


Ram Mount w Szekla4x4.pl

ram mount

Od pewnego czasu w ofercie naszego sklepu możecie znaleźć produkty amerykańskiej marki Ram Mount, producenta uchwytów i akcesoriów do montażu szerokiego wachlarza urządzeń elektronicznych, od najmniejszych nawigacji, poprzez sonary, aż po dedykowane stacje dokujące do pancernych laptopów.
Jeśli potrzebujesz montażu dla swojego urządzenia, które nie zawiedzie i będzie służyć wiele lat, to Ram Mount jest właśnie dla Ciebie.

Czym jest Ram Mount i dlaczego uważany jest za synonim jakości?

ram mount
Ram Mount to znana amerykańska marka systemów montażowych, dyktująca trend jakościowy i projektowy w uchwytach do smartphonów, tabletów, laptopów i nawigacji. W jej ofercie, dostępnej na Szekla4x4.pl znajdziecie ogromny wybór uchwytów dedykowanych do konkretnych urządzeń, uchwytów uniwersalnych, akcesoriów montażowych, sposobów montażu zarówno na stałe jak i przenośnych.
Uchwyty, montaże jak i akcesoria przeznaczone są do samochodów, motocykli, quadów, motorówek, paralotni. W zależności od potrzeb można użyć montażu do rurek, do szyb, przykręcanych na stałe, przejściówek do śrub. Nawet jeśli potrzebujecie montaż na udo, bądź do goleni w motocyklu, Ram Mount Wam to zapewni.

Dożywotnia gwarancja.

Co może być większym potwierdzeniem najwyższej jakości i największej staranności wykonania, jak nie dożywotnia gwarancja udzielana przez producenta? Tak właśnie jest w przypadku Ram Mount.

Wybór zestawu idealnego.

Kupującego, który pierwszy raz ma styczność z produktami i ofertą Ram Mount, może przestraszyć, bądź nawet przerazić 😀 ilość możliwości, które są mu oferowane. Klienci przyzwyczajeni do chińskich produktów niskiej jakości dostępnych w supermarketach, bardzo często są zaskoczeni, że nie proponuje im się „Uchwytu na tablet do szyby sztuk raz”, a mogą wybrać sposób „chwytania” tabletu przez uchwyt, długość ramienia, sposób montażu po drugiej stronie.
Takie rozwiązanie pozwala jednak w pełni dostosować produkt do wymagań klienta.