Rękawice ISP S900 neoprenowe w OFF ROADzie


Rękawice neoprenowe dla nurków mają chronić ich przed zimną wodą, zachowania komfortu termicznego. Wykorzystanie tych rękawic dla nas Quadowców przyniesie nam większą przyjemność podczas „mokrych” przepraw. Szczególnie podczas rajdów ile rękawic byliście zmuszeni brać gdy trwały one kilka dni, mokre nie nadawały się do niczego. Pomocy czasami szukaliście w rękawicach neoprenowych ale dla wędkarzy, te co prawda także nie mokły i chroniły ręce przed utratą ciepła, ale ograniczały zdolności manualne obsługa sprzętu stawała się problematyczna. Następnym problemem była wytrzymałość, którą weryfikowaliście podczas pierwszego użycia wyciągarki.

 

Przy wybieraniu rękawic nurkowych do naszych celów trzeba zwrócić uwagę czy spodnia część dłoni to sam neopren (dosyć delikatny materiał który przy zetknięciu z stalową liną łatwo ulegnie uszkodzeniu) czy dołożono także wzmocnienia. Rękawice ISP model S900 dzięki zastosowaniu na spodniej części zamszu nie tylko zwiększono ich wytrzymałość ale także przyczepność co jest ważne podczas operowania mokrą kierownicą Quada. Neopren na tych rękawicach nie jest za gruby gdyż wynosi 2mm co ma swoje plusy, przede wszystkim nie ogranicza czucia.

 

Polecamy dla Quadowców, którzy lubią przeprawy nawet jesienią, gdy pogoda nas nie rozpieszcza i do prowadza do drętwienia rąk.

 

Rękawice które widzicie na zdjęciach używałem podczas kilku rajdów także samochodowych jako pilot, gdzie musiałem przenosić gałęzie, wspinać się po drzewach, ciągać linę, układać trapy itd. Jak widać pomijając że ich nie czyszczę ( bo kto myje ubrania do offroadu:P) nie mają ani jednego uszkodzenia na sobie. Przeszły idealny test co sprawia że jako Szekla4x4.pl możemy je polecić z ręką na sercu.

Rękawice dostępne u nas w sklepie: http://szakla4x4.pl/rekawice-motocyklowe/8345-rekawice-neoprenowe-ist-s900.html

koszt 79zł

 

IMG_7413 IMG_7412 IMG_7411 IMG_7410 IMG_7409 IMG_7408 IMG_7407 IMG_7406 IMG_7405