Piankowe filtry powietrza do quadów i motocykli #filtrpowietrza #twinair #quady


Twin Air to wybór Mistrzów Krajowych i Świata. Przez ponad 40 lat Twin Air używały największe nazwiska w historii motocross ze względu na wydajność i ochronę; Ricky Carmichael, Stefan Everts (10-krotny mistrz świata), Roger Decoster Eric Geboers, Jeremy McGrath, Kevin Windham, David Thorpe, Travis Pastrana, Jean Michel Bayle, Greg Albertyn i Scott Summers, a to tylko kilku z nich.

Niektóre z tych wielkich nazwisk to obecnie menedżerowie zespołów wyścigowych nadal polegający na wydajności i ochronie Twin Air; Roger Decoster Stefan Everts, Sylvain Geboers Heinz Kinigardner Kees v / d Ven, Pit Beirer by wymienić tylko kilka.

Każdy filtr Twin powietrza zbudowana jest z dwóch warstw z pianki o otwartych porach, które są łączone ze sobą w celu zapewnienia maksymalnego przepływu powietrza i doskonałej filtracji.Gruba zewnętrzna warstwa posiada powłokę odporną na ogień.

Jednoczęściowa konstrukcja umożliwia ciągłą filtrację i przepływ powietrza, jednocześnie chroniąc silnik przed brudem, kurzem, a nawet piaskiem.Gruby, pierścień uszczelniający z miękkiej pianki zapewnia maksymalny kontakt z airboxem, nawet w najgorszych warunkach jazdy.Pierścień uszczelniający działa jak oddychająca uszczelka umożliwiająca przepływ powietrza przy jednoczesnym ograniczeniu dostępu zanieczyszczeniom i kurzowi. Nie ważne czy jedziesz przez las czy przez szeroko otwarte pustynie, lub na torze, możesz polegać na Twin Air zapewniający silnikowi dużą ilością świeżego powietrza. Jeśli Twin Air nie może utrzymać silnik w czystości, żaden inny filtr tego nie dokona!

Linki:

Filtry powietrza do motocykli

Filtr powietrza do quada