EBC – tarcze i klocki hamulcowe do quadów


EBC to jedne z najlepszych tarcz i klocków na rynku. W swojej ofercie EBC posiada hamulce do wszelkich pojazdów do motocykli i pojazdów klasy ATV. A wszystkie można zamówić u nas w Szekla4x4.pl

Nasza oferta:
Tarcza hamulcowa Raptor 700
Tarcza hamulcowa Honda Rincon 680
Tarcza hamulcowa KingQuad Suzuki 750
Tarcza hamulcowa Yamaha Grizzly 700

Grupa EBC Brakes została założona w 1978 roku. firma EBC  od początku jest pionierem w produkcji klocków i tarcz hamulcowych do motocykli. Po zdominowaniu rynku motocyklowego, co objawiło się największą sprzedażą i dostępnym asortymentem na zachodnich rynkach, EBC BRAKES zajęło się produkcją asortymentu klocków do rowerów górskich, samochodów osobowych, samochodów wyścigowych i rajdowych, ciężarówek, autobusów a nawet lokomotyw!
EBC to fabryki w Northampton Bristolu w Wielkiej Brytanii oraz w Cleveland w USA. Produkty tsą sprzedawane w większości krajów świata poprzez sieć dystrybutorów. Hamulce były używane w edycjach mistrzostw świata wyścigów motocyklowych w klasie SUPER SPORT przez team Alstar Corona zdobywając dwukrotnie tytuł mistrza świata (98 Fabrizio Pirowano, 99 Stefan Chambon).

W klasie OFF-ROAD Buddy Antunez zwycięzca amerykańskich mistrzostw Arena Cross, oraz pięciokrotny mistrz świata Joelowi Smets używają EBC z powodu ich jakości i wydajności.

Takie same mamy zadnie klocki hamulcowe do quadów EBC także są najlepsze