Quadowe Winter Party – Bałtów – luty – 150


Quadowe Bezdroża nie grzęzną zawsze w błocie i wychodzą z nową inicjatywą dla wytrwałych quadowców 4×4, 2×4 i motocyklistów, którzy chcą spróbować swoich sił w zimowych turystycznych edycjach.
Najważniejszymi wymogami sprzętowymi tych edycji jest posiadanie GPS Garmina, w który wgrywamy wam ślad trasy do pokonania oraz urządzenia robiącego zdjęcia (telefon/aparat), którym będziecie wykonywać foto pieczątki.
Impreza odbędzie się w trzech terminach:
2014.02.01
2014.02.15
2014.03.01
Wszystkie trzy terminy są tak samo przygotowaną imprezą. Oczywiście po zmaganiach sportowych na wszystkich będzie czekał ciepły posiłek oraz impreza w Clubie Iguana, gdzie mieścić się będzie nasza baza imprezy.
Zapraszamy wszystkich lubiących jazdę w zimowej aurze do zapisów.

Trasa turystycznego Winter Party wynosi 80km, będzie przebiegała po drogach publicznych jak i terenach prywatnych. Na trasie nie przewidujemy żadnych ciężkich przepraw błotnych i wodnych. Każdy kto posiada odrobinę umiejętności poruszania się w terenie nie musi się obawiać, że sobie nie poradzi.
Przyjeżdżacie po to żeby się dobrze bawić, poznać nowe tereny i odrobinę porywalizować. Zapraszamy wszystkich Motocyklistów i Quadowców, nawet tych nie posiadając profesjonalnych off-roadowych maszyn.

Więcej tutaj http://quadowebezdroza.pl/

Zgłoszenia

Każdy zawodnik, który zamierza uczestniczyć w imprezie zobowiązany jest do wypełnienia poniższego formularza i wpłacenia wpisowego.
Wpisowe

Opłata wpisowego w wysokości 150 zł obejmuje: przygotowanie trasy, opłaty środowiskowe, wjazd na prywatne posesje, użytkowanie terenów, wyżywienie, obsługę medyczną, itp.
Opłaty należy dokonać najpóźniej na tydzień przed datą imprezy na konto:
84 1240 6407 1111 0000 5097 8649
J.P.SOUND
ul. Słońskiego 18
05-820 Piastów
w tytule dane osoby zgłaszającej.
Po upływie powyższego terminu opłata wzrasta o 50 pln.
Zgłoszenie uczestnictwa i opłata wpisowego jest jednoznaczna z przyjęciem warunków regulaminu.

Obsługa cateringowa oraz wstęp na imprezę integracyjną dotyczy tylko zawodników.
Dodatkowe osoby mogą zakupić talony na jedzenie oraz wejściówki na imprezę w biurze rajdu – koszt to 40 zł za osobę (dzieci do lat 4 bezpłatnie – wiadomo, tylko catering :-))