Dobra mocno świecąca lampa za 69zł?


Jest taka Lampa LED, której wielu nie kupuje ze względu na rozmiary. Może to ma coś wspólnego z kompleksami ale nie nam to oceniać :). 800 lumenów które podaje producent lampy 10W Habitat naszym zdaniem to zaniżona wartość tej lampy – szczególnie gdy porównujemy ją do innych lamp w których producenci podają znacznie wiekszą liczbę lumenów. Gdy patrzymy na specyfikacje lamp w której podane są lumeny ,oczekujemy zawsze właśnie takiego wyniku oświetlenia, niestety często są to zawyżone dane. 10W Habitat nie tylko nie zawiódł jak już wspomniałem wcześniej ale sprawia wrażenie dużo mocniejszego dla ludzkiego oka przynajmniej, co daje jeszcze bardziej pozytywną opinię o tej lampie.

LED ten występuje w dwóch różnych wersjach soczewek SPOT – dalekosiężnej służącej jako najczęściej jako szperacz oraz FLOOD – szerokokątnej, święcącej blisko wykorzystywanej jako lampa cofania, robocza.

Rozbudowywanie to ogromny atut tych lamp. Pozwala na dokupywanie z czasem lub układanie lamp z różnymi soczewkami w różnych konfiguracjach. Otrzymania światła jakie nam pasuje.

moc światła lampy 10W
moc światła lampy 10W
moc światła lampy 10W

rozproszone światło lampy 10W
światło lampy 10W
moc światła diody10W
10w diod

Lampa 10W Flood – Kliknij

Lampa 10W SPOT – Kliknij