14 Listopada Fundacja 4×4 RAJDOWA Palet KOLORÓW


Chcielibyśmy zaprosić każdego z samochodem terenowym lub Quadem do pomocy przy wożeniu dzieci z Domu Dziecka.

GOŚĆ SPECJALNY: Krzysztof Hołowczyc

Więcej info na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1692786687622622/

W imieniu Fundacji 4×4 Dzieciom oraz Fundacji LOTTO Milion Marzeń chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na niezwykłą imprezę pod hasłem „Rajdowa Paleta Kolorów” która odbędzie się 14 listopada 2015 w Kuklówce : )
Dla dzieciaków planujemy ogrom atrakcji, których nie sposób opisać w kilku słowach. Oczywistą sprawą będzie wyprawa samochodami terenowymi, co jest niebywałą przygodą. Dla nas dorosłych też planujemy sporo ciekawego, (więcej szczegółow wkrótce) więc nie może Was zabraknąć! Bardzo liczymy na Wasz udział i wsparcie. Wszystkich chętnych, którzy maja samochody terenowe , uśmiech na twarzy i chęć sprawienia Dzieciom radości zapraszamy !!! Często słyszymy, że uśmiech na twarzach podopiecznych zostaje jeszcze długo po imprezie, a wspomnienia są pełne kolorów w ich szarej codzienności! Po prostu musimy tam być wszyscy.
Nazwa imprezy „Rajdowa Paleta Kolorów” nie jest przypadkowa. Dzięki uprzejmości sponsora będziemy mieli szansę dosłownie i w przenośni pomalować Dzieciakom Świat, a dokładniej mówiąc nadamy nie tylko wspomnieniom ale i ich pokojom kolory odnawiając Dom Dziecka w Krasnem oraz w Ornecie. To dla nas ogromne wydarzenie, które będzie zapoczątkowane offroadową zabawą.
Uwaga! 14 Listopada zaszczyci nas swoją obecnością pewna szczególna osoba. Osoba związana z motoryzacją, ale również z pomocą charytatywną. Możemy z całą pewnością stwierdzić, że będziecie zachwyceni!!! Specjalnie nie zdradzamy kto to jest, bo mamy dla Was konkurs!!! ( O tym napiszemy wkrótce).
Do tegorocznej zabawy zaprosiliśmy naszych podopiecznych z Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Krasnem, Placówki Opiekuńczo – wychowawczej „MÓJ DOM” w Ornecie oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Praga Północ
Widzimy się 14 litopada w Kuklówce!

SZCZEGÓŁY IMPREZY:
UWAGA NOWA LOKALIZACJA BAZY !!!!!!!
https://www.google.com/maps/d/edit?mid=z0Z_rxgT1uV0.kwg3b3vgUYF4&usp=sharing
PLAN WYDARZEŃ:
9:00-10:00
Zjazd załóg terenowych i oczekiwanie na dzieci
10:00
Start imprezy ( przywitanie dzieci , zdjęcie grupowe, start fotopieczątkowych zawodów
12:00-12:30
Przyjazd dzieci z terenu ( rozstrzygniecie zawodów ) Powitanie gościa specjalnego Pana Krzysztofa Hołowczyca
13:00 – 13:30
Obiad i deser
13:30-15:30
Czas wolny , atrakcje dodatkowe zapewnione przez sponsora Akzo Nobel, jazda freestyle, możliwość skorzystania z symulatora jazdy pod okiem Pana Krzysztofa, zabawy z maskotką sponsora
16:00
Zakończenie imprezy pożegnanie dzieci i wszystkich uczestników